از کودکی علاقه خاصی به سنگ ها داشتم، هرگاه به ساحل میرفتیم تمام فکر و ذکرم گشتن میان سنگ های کوچک و بزرگ ساحل برای پیدا کردن سنگ های عجیب، زیبا و خاص بود، در اوایل بهار سال ۱۳۹۴ تنها چند روز به تولد یکی از دوستان صمیمی ام مانده بود و هنوز هیچ هدیه ای برای او نخریده بودم. کم کم داشتم از گشتن خسته میشدم اما حاضر هم نبودم دست خالی بروم، دو سه روز مانده به تولد در اینترنت به یک صفحه فروش زیورآلات سنگ برخوردم واقعا زیبا بودند، من هم که شیفته سنگ ها، همان روز سفارشم را ثبت کردم و فروشنده مدعی بود محصول دو روزه به دستم خواهد رسید…

بعد از دو روز پاسخی که با کلی تاخیر از فروشنده دریافت کردم این بود مسئولیتی در قبال پست نداریم با شنیدن این جواب شوکه شدم… و این اولین جرقه برای تولد گالری زیورآلات هـ بود.

حفظ امنیت کاربران

ایجاد بستری امن برای معاملات اینترنتی اولین رکن سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران زیورآلات هـ بوده و این فروشگاه همواره در تلاش است با بهره گیری از بروزترین ماژول های امنیتی رسالت خود یعنی ایجاد تجربه خریدی دلچسب را برای مخاطبان به ارمغان بیاورد.

ضمانت کیفیت

تمامی محصولات گالری زیورآلات هـ از بهترین نمونه سنگ های دستچین شده صد در صد طبیعی تهیه شده و متریال اولیه به کار رفته در محصولات از مرغوب ترین مواد اولیه طبیعی و یا صنعتی با تضمین کیفیت گالری زیورآلات هـ میباشد.

ارسال سریع به تمام نقاط کشور

بسته بندی مناسب و ارسال سریع از مهمترین عوامل ایجاد تجربه خرید اینترنتی لذت بخش است، به همین دلیل تمامی محصولات گالری زیورآلات هـ در بسته بندی اختصاصی این فروشگاه به همراه کیف نگهداری محصول ارائه شده و ارسال آن به تمام نقاط کشور طی دو روز کاری و به صورت کاملا رایگان انجام میشود.

 

گالری زیورآلات هـ فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با برند He Jewelry در حوزه ساخت و طراحی زیورآلات دست ساز با سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی، طلا، نقره و … آغاز کرده و با هدف ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت متریال طبیعی در بسته بندی مناسب و کاربردی با الهام گرفتن از شعار سادگی عین زیبایی است، برای خلق تجربه خرید آنلاینی، لذت بخش تر  تلاش میکند.